“Yeni Nesil” Giyim’in öncülerinden: Kimono Ceket

Kıyafetlerimizi mevsime göre seçer ve kullanırız. Bu sayede yazlık ve kışlık kıyafetlerimiz birbirinden ayırırız. Böylece dolabımızı açtığımızda mevsime uygun giysi bulmamız kolaylaşır. Fakat her mevsimde yanımızda olsun istediğimiz kıyafetler de vardır. Ceketler bu başlığın altında yer alır. Serin yaz günlerinde ya da yumuşak kış günlerinde şık bir ceket oldukça kullanışlıdır. Peki birçok ceket modeli arasından hangisi senin bohem ruhunu en iyi yansıtıyor? Kimono ceket tarzını özgün bir şekilde yansıtma fırsatını sunuyor.

Antier kimono Japon geleneğinin playa konseptli yorumudur. Her ortamda her kombinle uyumludur. Etnik motiflerin modern bakışla buluştuğu kimono modelleri sana benzersiz olmayı sunuyor. Bu nedenle özel etkinliklerde ya da gün içinde rahatça kullanabilirsin.

SCHOLE Kimono Erkek Kimono Kadın Kimono Etnik Kimono Kimono Ceket Japon Kimono Kimono Modelleri Uzun Kimono

Antier’de kimonolar özel hissetmen için hazırlanır. Baştan sona kullanıcı odaklıdır ve Antier farkını sonuna kadar hissettirir. Her aşamasında ilgi ve özeni hissedeceğin kimonoyla koleksiyonuna bir yenisini daha ekleyebilirsin

Kimono Ceket Özellikleri

Ceketler farklı tarzlarıyla çeşitlilik gösterir. Özellikle yazlık ve kışlık olarak farklılık gösterebilen ceketler kumaşları bakımından da ayrılır. Öncelikle kimono ceketler plajda mayo üstüne giyilebilir. İkinci olarak günlük kıyafetlerin üzerinde de şık durur. Kimono özellikleri arasında kolay temizlenmesi, saklama kolaylığı, hafifliği, benzersiz motifleri ve el yapımı oluşu yer alır.

JUNGLE Kimono Erkek Kimono Kadın Kimono Etnik Kimono Kimono Ceket Japon Kimono Kimono Modelleri Uzun Kimono

Antier’de kimonolar uzundur. Kol kısmı geniş olan kimonolar benzersiz bir görünüş sunar. Rahatça katlanabilen kimonolar size her anınızda kolayca eşlik eder. Ayrıca elde taşıma kolaylığı da sunar. Sert kumaşı sayesinde yıpranmaz ve leke tutmaz. Eğer sevdiğiniz bir tişörtün üzerinde deneyeceksiniz, giydiğiniz tişörtü canlandırır. Otantik havasıyla gözleri üzerine çevirir.

Kimono Ceket Fiyatları

En avantajlı kimono ceket fiyatları için koleksiyonumuzu inceleyebilirsin. Bu sayede en güncel indirimlerden haberdar ol. Arzu ettiğin kimonoyo en avantajlı fiyatlarla sahip olmak için abone olabilirsin. Böylece en yeni kampanyalarla ilgili daha hızlı bilgi sahibi olabilirsin.

Kimono Ceket Modelleri

Antier kimono modelleri sekiz adettir. Bunlar; Jungle, Ambassador, Mayan Knight, The Emperor, Gaja, Schole, Alice ve Olympia’dır. Dilediğin el yapımı kimono modelini sepetine ekleyebilirsin. Birbirinden renkli kimono ceket modelleri Antier kalitesiyle seni bekliyor.