Birbirinden Şık Kimono Modelleri

Tarihin derinliklerinden gelen ve günümüze kadar evrimini başarıyla tamamlamış kimonolar oldukça popüler kıyafetler arasında yerini alıyor. Doğu motiflerinin batı yorumuyla buluştuğu kimono modelleri ise kadın erkek herkes tarafından beğenilerek giyiliyor.

Gerek ülkemizde gerekse dünya genelinde bu kadar tercih edilen kimonolar çok farklı çeşitleriyle karşımıza çıkıyor. Her ortamın kendine has tarzına uygun etnik kimono modelleri ceket kavramını farklı bir boyuta taşıyor.

Japoncada kıyafet kelimesinin karşılığı olan kimono tarih boyunca değişime uğramıştır. İlk yıllarında yalnızca resmi bir kıyafetti. Yalnızca belli bir grubun giyebildiği bu otantik kıyafetler elle dikilirdi. Farklı kumaş parçalarının birleştirmesi usulü ile üretilirdi.

EMPEROR Kimono Erkek Kimono Kadın Kimono Etnik Kimono Kimono Ceket Japon Kimono Kimono Modelleri Uzun Kimono

İlk motivasyonu kullanım kolaylığı ve rahatlığı olan bu giysiler zamanla herkes tarafından kullanılmaya başladı. Bu kez de cinsiyet ve statüyü temsil etmeye başladı. Daha çok kadınların medeni durumuyla ilgili bilgi verirdi. Her etkinliğe ve davete göre farklı kimonolar giyilirdi. İşlemelerinin de verdiği mesajlar olurdu ve bu işlemeler elle boyanarak eklenirdi.

Günümüzde bir çok giyim markasının da çatısı altında yerini alan bu modern etnik giyisiler duruşu ve tarzıyla fark yaratıyor Fakat bunca seçenek içerisinde sana en uygun kimono modeli hangisi? Antier kimonoları ile bohem tarzını yansıtabileceğin kombinler yapabilirsin.

Kimono Modelleri ve Özellikleri

Kimonoların birden çok modeli ve kullanımına göre çeşitlilik gösteren tarzları vardır. Sabahlık olarak kullanılan kimonolar olduğu gibi, bornoz tarzında olanlar da mevcut. Özel davetler için özellikle kadınların tercih ettiği etnik kimono elbiseler de oldukça tercih ediliyor. Ceket olarak kullanılan, boyu daha kısa kimonolar için her mevsim her ortamda kolayca kullanılabiliyor.

SCHOLE Kimono Erkek Kimono Kadın Kimono Etnik Kimono Kimono Ceket Japon Kimono Kimono Modelleri Uzun Kimono

Kimono Fiyatları ve Modelleri

Tüm erkek, unisex ve kadın kimono fiyatları ve indirimli erkek ve kadın kimono modelleri için Antier.com.tr koleksiyonunu inceleyebilirsin. Kimono fiyatları dönemsel olarak indirimli olarak karşımıza çıkmaktadır. İndirimli Kimono fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak iletişime geçebilirsin.

Erkek, Kadın ve Unisex Kimono Modelleri

Antier.com.tr kimonoları toplam 8 çeşittir. Kimono ürünleri Jungle, Ambassador, Mayan Knight, The Emperor, Gaja, Schole, Alice ve Olympia olarak karşımıza çıkmaktadır. Kimono ve benzerleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için koleksiyonumuzu inceleyebilirsin.