2023 Kadın Kimono Modelleri ve Fiyatları

Farklı renk seçenekleriyle birbirinden tarz burning man tarzı kadın kimono modelleri sizleri Antier’de bekliyor! Hemen antier.com.tr adresini ziyaret edin ve 2023 koleksiyonumuzu inceleyin.

Ayrıcalıklı Ürünleri Sevenlere Özel İpek Kadın Kimonolar

Kadınlar için tasarlanan kadın kimono takımı çeşitleriyle tarzınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. Saten ve pamuğa ek olarak elastan kumaşlardan imal edilen takımların sizin için biçilmiş kaftan olarak baştan ayağa kadar kullanabileceğiniz çeşitli renk ve modelleri var. Soğuk ve sıcak havalarda, bol kesim kalın kumaşlardan oluşan tasarımlar arasından kendinize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. kadın kimononun yalnızca üst bölümünü de kullanarak tarzınızı anında değiştirmek oldukça kolay.

Farklılığı Sevenlerin Gözdesi Baskılı Kadın Kimono Modelleri

Kadın kimonolar, farklı renk ve kalıp seçenekleri sayesinde farklı vücut tiplerine hitap eden ideal kıyafetlerdir. Ön kısmı düğmeli, bağcıklı ya da kuşaklı olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer daha özgür bir tarz arzu ediyorsanız da, önü boş olan modeller sizin için ideal olacaktır. Renk uyumu için, doğal tonları veya daha canlı, neon tonları da tercih edebilirsiniz. Bununla beraber istediğiniz kombini oluşturmak için, kadın kimononuzla, gömlek, sweatshirt ya da tişört gibi farklı kıyafetleri kullanabilirsiniz. Erkek kadın kimono özellikleri bulmak için ise, filtre bölümünden aradığınız kriterleri belirtmeniz yeterli olacaktır. Sekiz farklı tasarım arasından seçim yapabileceğiniz uzun ya da kısa kol modelleri, kullanım amacınıza hitap edecek tasarımları tavsiyeler bölümünde arayınız.

Konforlu ve Şık 2023 Kadın Kimono Modelleri

Farklı bütçe aralıklarına uygun kadın kimono tasarımlarını aramanıza yardımcı olmak amacıyla, fiyata göre artan ya da azalan sıralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Maksimum ve minimum fiyat tutarı seçimleri sayesinde, aradığınız bütçeye en uygun kadın kimono modelleri bulma imkanına sahipsiniz. Her tarza ve kullanım alanına uygun kadın kimono modellerini incelemeden önce ürünlerin beden detaylarını ve kuma­ş özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Vazgeçilmez lezzeti salaş tasarımlardan özel saten ve ipek kumaşlarla elle boyanan dosyalı modellerin her biri için ürün açık­lamasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Sepetinize tercih ettiğiniz ürünleri ekleyin, erkek kadın kimono satın al bölümünden siparişinizi oluşturun.

Kombin Yapmayı Kolaylaştıran Kemer Detaylı Kadın Kimonolar

Saten, pamuk ve daha pek çok kumaş türünden elde edilen erkek kadın kimono takım çeşitleri, alt ve üst takım olarak tarzınızı yeniden şekillendirecektir. İstediğiniz renk ve modelde tasarlanan birçok seçeneğe sahip olan kadın kimono tasarımlarını yalnızca üst olarak tercih edebileceğiniz gibi, alt parçalarla takım olarak da kullanabilirsiniz. Saten kumaştan üretilen klasik kadın kimono tasarımlarının yanı sıra, pamuklu ve elastan kumaşlardan da hazırlanan çeşitli kadın kimono modellerini, başta yaz ve kış olacak şekilde her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kalın kumaşlardan hazırlanan bol kesim kadın kimonolar, soğuk havalarda tarzınızı konuşturmanızı ve soğuktan korunmanızı sağlayacaktır.