2023 Japon Kimono Modelleri ve Fiyatları

Farklı renk seçenekleriyle birbirinden tarz burning man tarzı japon kimono modelleri sizleri Antier’de bekliyor! Hemen antier.com.tr adresini ziyaret edin ve 2023 koleksiyonumuzu inceleyin.

Özel Tasarım Erkek Japon Kimono Modelleri

Müşterilerimize uygun fiyatlarla, çeşitli tarzlara ve her kullanım alanına uygun japon kimono seçenekleri sunuyoruz. Fiyata göre sıralama seçeneği ile aradığınız bütçe aralığında japon kimono modellerini inceleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli kumaşlarla üretilen japon kimono modellerimizin beden detaylarına ve kumaş özelliklerine göz atarak, seçiminizi en doğru şekilde yapabilirsiniz. Koleksiyonumuz, salaş tasarımlardan özel saten ve ipek kumaşlarla elle boyanan dosyalı modelleri kapsamaktadır. Ürün açıklamalarını inceleyerek, japon kimono ürünlerimizin detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sepetinize ekleyerek, erkek japon kimono satın al bölümünden oluşturabileceğiniz sipariş ile tüm japon kimono modellerimize ulaşabilirsiniz.

Kimono, Men's Kimono, Women's Kimono, Ethnic Kimono, Unisex Kimono, Festival Dress, Burner Outfits, Burning Man Fashion, Erkek Salaş Kimono, Kadın Kimono, Kimono Modelleri, Uzun Kimono, Etnik Kimono

Farklı Renk Seçenekleriyle Japon Erkek Kimono

Erkekler için tasarlanan japon kimono takımlarından, modaya uygun stil oluşturmak için seçim yapabilirsiniz. Saten ve pamukta elastan eklenerek tasarlanan modeller, bol kesim ve kalın kumaşlardan oluşuyor. Mevsim fark etmeksizin kullanabileceğiniz üst bölüm veya baştan ayağa kadar uzanan tüm japon kimonoların renk çeşitliliği ve detaylara dikkat edilmiş tarzı sizi özgür hissettirecek kombinler sunuyor.

2023 Japon Kimono Modelleri

Eğer özel ölçüler arıyorsanız japon kimono alışverişi için mükemmel bir seçimdir. Kuşaklı, düğmeli ya da farklı önü boş modelleri çeşitli tonlardaki doğal renklerden neonlarla kombinleyebilirsiniz. Erkekler için, aranan kriterleri belirtecek filtre seçeneğimizi kullanarak, kullanım amacına göre uzun ve kısa kol modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. japon kimonolar, özel ölçü arayışınızda sizin için birçok farklı tasarım seçenekleri sunmaktadır.

2023 Japon Kimono Fiyatları

Müşterilerimize uygun fiyatlarla, renkleri ve tasarımları çeşitli japon kimono stili sunmaktayız. Fiyata göre özelleştirilmiş sıralama seçeneği ile aradığınız bütçeye göre japon kimono modellerimizi inceleyebilirsiniz. Üstün kalite kumaş özellikleri ile üretilen japon kimono seçenekleri, beden detaylarına göre ölçüp numaralandırılmaktadır. Ürün açıklamalarına bakarak, yakından inceleyebilirsiniz. Moda koleksiyonlarımız her çeşit tarzı kapsar: salaş ya da sade tasarımlar, özel saten veya ipek kumaş ile boyanan dokulu modelleri içerir. Erkek japon kimono satın al bölümünden sepetinize ekleyerek, istediğiniz japon kimono modelinden sipariş edebilirsiniz.