Bildiğiniz Uzun Kimonolar Tarihe Karışıyor!

Kimonolar Doğu kültürünün geleneksel havasını taşır. Dolayısıyla her kimononun kendine has tarzı vardır. Fakat kimonoları birbirinden ayıran sadece taşıdığı anlamlar değildir. Görünüş olarak da birbirinden ayrılan kimonolar arasından uzun kimono bu kıyafetin en eski halidir.

Ayak bileğine kadar uzanan bu kimono çeşidi diğer tüm modellerde olan özellikleri aynı şekilde taşır. Kimono ceketlerden farklı olarak elbise olarak kullanılabilir. Şık tasarımlarıyla bu etnik elbise sana benzersiz bir deneyim sunar.

AMBASSADOR Kimono Erkek Kimono Kadın Kimono Etnik Kimono Kimono Ceket Japon Kimono Kimono Modelleri Uzun Kimono

Geleneksel Asya kültürünün vazgeçilmez sembollerinden olan kimono elbiseler geçmişte giyen kişinin kimliği yerine geçerdi. Dolayısıyla kişinin statüsünden, medeni durumuna çıkarımlar yapılabilirdi. İnsanlar kıyafetlerine göre değerlendirilirdi.

Geleneksel Asya kıyafetinin modern bir bakış açısıyla sunulduğu Antier’de ise kimonolar seni daha farklı temsil eder. Modern kimonolar Antik Doğu kültürünün bu yeni yorumuyla ruhunu dış dünyaya yansıtma fırsatı verir.

Uzun Kimono Özellikleri

İlk olarak modern kimono tasarımları etnik motiflerin en özgün yorumuyla harmanlanır. Bu nedenle birbirinde şık kimono modelleri her tarza uygundur. İkinci olarak kolay temizlenir. Rahat taşınabilir oluşu uzun kimono özellikleri arasında yerini alır. Üçüncü ve son olarak kimonolar günlük olarak kullanılabilir. Aynı zamanda özel etkinlikler için de vazgeçilmezdir.

Her kullanım şekline ve tarza uygun bu kimonolar şık davetlerde, özel etkinliklerde de kullanılabilir. Kimononun etnik ruhuna uygun aksesuarlarla dilediğin görünüşe kavuşabilirsin. Uzun kimonolar kolay şekilde lekelenmez ve konforludur. Temizlemesi zahmetsizdir ve çabuk kurur. Kimono modellerini inceleyip dilediğin kıyafeti seçebilirsin.

Kimono Erkek Kimono Kadın Kimono Etnik Kimono Kimono Ceket Japon Kimono Kimono Modelleri Uzun Kimono

Uzun Kimono Fiyatları

Tekstil dünyasının sonsuz seçenekleri içinde kaliteli bir parça bulmak zor olabiliyor. Antier’de dolabının favorisi olacak kimonoyu en uygun fiyata elde edebilirsin. En uygun kimono fiyatları için koleksiyonumuzu inceleyebilirsin. Bizi sosyal medyadan takip et ve dönemsel indirim kodlarından faydalan. Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone ol.

Uzun Kimono Modelleri

Rengarenk ve anlam yüklü uzun kimono modelleri içinden dilediğini kolseksiyonumuzda inceleyebilirsin. Jungle, Ambassador, Mayan Knight, The Emperor, Gaja, Schole, Alice ve Olympia’nın eşsiz tasarimlariyla tanışmak için bizi takip etmeye devam et. Bize abone olarak yeni modellerden ve fırsatlardan haberdar ol.